Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Rzędowicach im. Bartosza Głowackiego

E-mail Nauczyciele


 

Nauczyciele

 

1.   P.Jolanta Klęk                              e-mail    j.klek@koniusza.pl

2.   P.Anetta Ząbek                             e-mail   a.zabek@koniusza.pl

3.   P. Celina Sasnal                           e-mail   c.sasnal@koniusza.pl

4.   P. Karolina Michalska- Czuba       e-mail   k.michalska-czuba@koniusza.pl

5.   P. Iwona Bilska                              e-mail   i.bilska@koniusza.pl

6.   P. Elżbieta Juśko                           e-mail   e.jusko@koniusza.pl

7.   P. Elżbieta Rusek                          e-mail  e.rusek@koniusza.pl

8.   P. Wioletta Tomaszkiewicz            e-mail  w.tomaszkiewicz@koniusza.pl

9.   P. Joanna Konecko                       e-mail  j.konecko@koniusza.pl

10. P. Wojciech Pająk                          e-mail  w.pajak@koniusza.pl

11. P. Anna Luberda-Kowal                 e-mail  a.luberda-kowal@koniusza.pl

12. P. Izabela Mącznik-Sułowska        e-mail  i.macznik-sulowska@koniusza.pl

13. P.Mateusz Stopiński                      e-mail  m.stopinski@koniusza.pl

14. P. Joanna Kotyza                          e-mail  j.kotyza@koniusza.pl

15. P. Elżbieta Piwowarczyk               e-mail  e.piwowarczyk@koniusza.pl

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1